En Hızlı Usb

Saniyeler içerisinde transfer

Toshiba’nın geliştirdiği TransferJet adlı teknoloji kablosuz olarak yüksek hızlarda veri paylaşımı yapma, imkanı sunuyor.
 saniyeler içerisinde aktarmanızı sağlıyor.
Japon teknoloji devi Toshiba’nın geliştirdiği TransferJet teknolojisi çok kısa süreler içerisinde daha hızlı veri aktarımı yapmanıza imkan sağlıyor. Şuan için adaptör aracılığıyla bağlanan TransferJet önümüzdeki yıldan itibaren çip haline getirilecek. Android telefon ve tabletlere micro USB aracılığı ile takılan adaptör ve bilgisayara takılan diğer adaptör arasında karşılıklı veri aktarımı yapılmasını sağlayan TransferJet çip haline geldiğinde daha geniş bir kullanıcı kitlesiyle buluşacak.
Wi-Fi Direct’den 3 kat daha hızlı veri aktarımı sağlayan TransferJet, 560 Mbps hızında veri aktarımı gerçekleştiriyor. Toshiba’nın açıklamalarına göre Bluetooth’dan daha az enerji tüketen Transferjet ile veri alışverişi yapmak için cihazları birbirine yaklaştırmak yeterli oluyor. Şuan satışta olan TransferJet adaptörlerinin bir çifti 100 dolar fiyat etiketine sahip ancak, sistem çip haline dönüştürüldüğünde fiyatlarında aşağılara düşmesi bekleniyor.
Etiketler: , ,

Yazar Hakkında

Haberin ve bilginin kaynağı http://defoluhaber.blogspot.com/ Adsense Templates

0 yorum

Cevap yaz