Ridvan Dilmen'den şok sözler

rıdvan dilmen şike olayı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Mehmet Ali Aydınlar'ın TFF Başkanı iken Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmenin perde arkasını açıkladı. Aydınlar'ın kendilerine "şike var, puan sileceğiz" sözlerini sarfettiğini vurgulayan Dilmen, Aykut Kocaman'ın da ona karşılık "bizi düşürün" cevabını verdiğini ifade etti.
"İbrahim Akın'a bu röportajı Gaziantepspor Baskani Ibrahim Kızıl yap demiş. Kızıl'in sözlerinin üstüne İbrahim Akın o röportajı verdi. Ibrahim Kızıl, Mehmet Aydınlar'in kendisini aradığını da söylemedi bu arada. Sayın Mehmet Ali Aydınlar, Aykut Kocaman'a şike var, sizden puan sileceğim dedi. Aykut Kocaman'ın da cevabı, "Boynumuzda iple dolaşıyoruz, puan silme yok. Madem böyle bir düşünceniz var, düşürün o zaman bizi" dedi. Bu konuşma Acıbadem hastanesinde gerçekleşti. Bizim görüşmemiz 4 Ocak'ta oldu ve UEFA da 5 Ocak'ta resmi bir bildiri yayinlayarak TFF'nin işlerine karşılışmayacağını açıkladı."
"Aydınlar'in 10 Temmuz'da Vatan Gazetesi'nde röportajı var, açın onu okuyun. 9 Temmuz'da da Aydınlar, Yıldırım'ı hastanede ziyaret ediyor. Aydınlar, o röportajda Yıldırım için 'hasta ve yorgun' diyor. Habertürk Televizyonuna verdigi röportajda ise tam tersini söylüyor. Mehmet Ali Aydınlar ile istedigi zaman istedigi kanalda konusurum. O bana sorar, ben de ona sorarım."
"KİMSENİN ADAMI OLMADIM"
"Ben hayatımda kimsenin adamı olmadım. Ne Aziz Yıldırım'ın ne de Mehmet Ali Aydinlar'ın. Aydınlar başkan olsa bile konuşacaktim, çünkü benim hakkımda bazı iddialar vardı."
"SİYASET BULAŞTI"
Ben hayatımda hiçbir kongreye gitmedim, kongre üyesi değilim. Ama izlediğim kadarıyla bu kongreye biraz siyaset bulastırılmaya çalışıldı. Fenerbahçe'yi Atatürk'ü hepimiz çok seviyoruz ama bu kongrede ibre biraz siyasete doğru döndü."
"Sayın Aziz Yıldırım'ın da başbakanımıza büyük bir saygısı olduğunu ben yakınen biliyorum. Fazla söze gerek yok bu konuda. Olayları izliyoruz, bu kongrenin başka bir siyasi formata çekilmek istendiği belliydi."
"Allah korusun yargıdaki karar sonrası bir kaos olabilme ihtimali var, inşallah olmaz. Mehmet Ali Aydinlar'ı da tebrik etmek lazim. Belki de kaybedeceğini bile bile seçime girdi."Etiketler: , , , ,

Yazar Hakkında

Haberin ve bilginin kaynağı http://defoluhaber.blogspot.com/ Adsense Templates

0 yorum

Cevap yaz