Fenerbahçe kongresinde son durum

-------------------------------------------------------------------------------------
Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında, başkanlık ile yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi yapılıyor.
fenerbahce kongresi
Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen kongrede üyeler saat 10.00'dan itibaren 23 sandıkta oy kullanılmaya başlandı. Oy kullanma işlemi saat 17.00'de sona erecek ve sandıklar açılarak, oy sayımına geçilecek. Seçilecek başkan ve yönetim, olağan kongre tarihi olan 2015 yılının mayıs ayına kadar görev yapacak.
Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, salona gelip oylarını kullandılar.
Aydınlar, kongre üyeleriyle kısa konuşmalar yaptıktan sonra, oy vereceği 3 numaralı sandığın sırasına geçti. Sandık sırasında eşi Seher ve kızı Zeynep hanımlarla yaklaşık 20 dakika bekleyen Aydınlar, oyunu kullandıktan sonra da bir süre salonda kongre üyeleriyle sohbet etti.
Aydınlar kongreyle ilgili yaptığı açıklamada, bugünün Fenerbahçe için tarihi bir gün olduğunu vurgulayarak, "Biz üzerimize düşeni yaptık. İyi hazırlandık, iyi çalıştık. Belki de Fenerbahçe tarihinin en iyi yönetim kurulu listesini kongre üyelerine takdim ettik. Bundan sonra karar değerli kongre üyelerinin. İnşallah Fenerbahçe için, Türk sporu için hayırlı olur. Kazanan Fenerbahçe olsun" ifadelerini kullandı.
ÖNCE YILDIRIM GELDİ
Kongre salonuna Aydınlar'dan önce gelen mevcut başkan ve yeni dönem için başkan adayı Aziz Yıldırım, sandıkları dolaşarak görevlilerle sohbet etti ve kongre salonunda incelemelerde bulundu.
Yıldırım, bir süre sonra üyelerin tribünden salona giriş yaptığı noktada durarak, oy vermeye gelen kongre üyelerini karşıladı. Çok sayıda üye Yıldırım ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Başkan adayı Yamen Uzun, adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Boş oy kullanan bazı üyelerin kağıtlara Alex yazdığı belirtildi.


Etiketler: , , ,

Yazar Hakkında

Haberin ve bilginin kaynağı http://defoluhaber.blogspot.com/ Adsense Templates

0 yorum

Cevap yaz