Tarık Akan Kurtiz için ağladı

Tarık Akan Kurtiz için ağladı

Kurtiz'in ölüm haberini alıp evine gelen Tarık Akan ünlü oyuncunun evinin önünde uzun süre gözyaşı döktü.
Bu sabah evinde ölü olarak bulunan ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz'in cenazesi yapılan incelemelerin ardından savcının talimatıyla otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
Cumhuriyet savcısı olay yerinden ayrılırken, “Şu anda işin başındayız. Açıklama yapmamız doğru değil" dedi. Ölümün kalp krizinden mi kaynaklı olduğu yönündeki soruya ise savcı, 'henüz bir şey söyleyemeyiz' şeklinde cevap verdi.
“SADECE BENİM SEVGİLİM DEĞİLDİ"
Cesedin götürülmesinin ardından Kurtiz'in eşi Menand Kurtiz de evden ayrıldı. Yakınlarının yardımıyla merdivenlerden güçlükle inebilen Menand Kurtiz gazetecilere sorusu üzerine, “Çok sevilen bir insandı. Sadece benim sevgilim değildi. Herkesin başı sağ olsun" diyebildi.
Mustafa Sarıgül, “Hepimizin başı sağolsun. Savcı bey gerekli incelemeleri yapıyor. Pazar günü muhtemelen Balıkesir Güre'de defnedilecek. Tüm sanatçı dostlara baş sağlığı diliyorum" şeklinde konuştu.
Bu arada Kurtiz'in ölüm haberini alıp evine gelen Tarık Akan ve Halit Ergenç, ünlü oyuncunun evinin önünde uzun süre gözyaşı döktü.
27 Eylül 2013

Etiketler: ,

Yazar Hakkında

Haberin ve bilginin kaynağı http://defoluhaber.blogspot.com/ Adsense Templates

0 yorum

Cevap yaz